setTimeout(“ga(‘send’, ‘event’, ‘read’, ‘20 seconds’)”,20000);

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE W OSTATNIM TYGODNIU

środa, 1 stycznia 2014

Postanowienia...

I Nowy Rok czas zacząć. Na pewno będzie to rok przełomowy chociażby przez wzgląd na mój wiek, któremu już tylko 3 lata do trzydziestki...
Zastanawiam się nad postawieniami na ten nowy jak by nie było czas. 
Dobrze było by, gdybym w tym roku utrzymał wagę osiągniętą po usunięciu migdałków. A może uda się zejść do upragnionych 80 kg? Kto wie. Droga ku temu niedaleka.
Kolejnym postanowieniem będzie ograniczenie wulgaryzmów na tym Blogu. Analizując moje posty doszedłem do wniosku, że kultura przede wszystkim. Dość chamstwa!
Kolejną rzeczą na Nowy Rok niech będzie rozwinięcie działalności internetowej. Kanał YouTube, tenże Blog i FanPage na Facebooku będą potrzebowały użytkowników, a na moich barkach spoczywa obowiązek zdobycia Was poprzez zainteresowanie tym co stworze. Pomysłów mam pełną głowę, więc myślę, że się uda.
Jeśli chodzi o Wisłokę to jest jeden nadrzędny cel - utrzymać dla Nowego Żmigrodu okręgówkę. Byłoby to doskonałym zwieńczeniem jakże obfitej w sukcesy (niespodziewane) kadencji. Już sam awans był wibytnym osiągnięciem dla mnie i piłkarzy. Jakże wspaniale byłoby podtrzymać passę.
Kolejną rzeczą jest ugranie pierwszego miliona wirtualnych dolarów w Casino.pl ;)

Jest jeszcze kilka spraw do zamknięcia w tym roku i oby każda z nich miała dla mnie szczęśliwe zakończenie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz