setTimeout(“ga(‘send’, ‘event’, ‘read’, ‘20 seconds’)”,20000);

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE W OSTATNIM TYGODNIU

wtorek, 6 lutego 2018

Katharsis Czarnych Jasło?

Zrobiło się poważnie. Tajemnicze spotkanie działaczy Czarnych Jasło z jeszcze bardziej tajemniczymi "przedstawicielami grupy osób zainteresowanych szeroko pojętymi zmianami..."

Strona JKS dość powściągliwie poinformowała o powyższej schadzce, która miała miejsce w Krakowie. Wiceprezes oraz koordynator sztabu szkoleniowego odbyli spotkanie, na którym według strony, padły wstępne deklaracje odnośnie zmian w funkcjonowaniu przedstawiciela krośnieńskiej okręgówki. Sprawa jest tak zaawansowana, że we środę plany rozwoju Czarnych przedstawione zostaną Burmistrzowi Jasła.

A więc idzie nowe! Czarni mają nowego "potencjalnego" właściciela i sponsora. Ktoś chce zainwestować swoje pieniądze w klub z okręgówki. Super sprawa. Nie wiadomo póki co kto, nie wiadomo na jakich zasadach. Szczegóły poznamy zapewne niedługo.

Dobrze, że w Jaśle coś ruszyło. Tak zasłużony klub nie powinien plątać się po okręgówkach (nie ujmując nic klubom tam na co dzień występującym). Jak ogólnie wiadomo w ostatnich latach w Czarnych nie działo się najlepiej. Swoją cegiełkę do obecnej sytuacji klubu dołożyli również poprzedni - hmmm - inwestorzy. Nie będę snuł dalece idących wniosków, bo życzę Jaślanom jak najlepiej, ale ich doświadczenia sprzed kilku sezonów, czy kolejne rozczarowanie w Krośnie, niech będą trochę przestrogą przed huraoptymizmem. 

Głęboko wierzę w to, że działacze Czarnych mają głowę na karku i wiedzą co robią. Mam również nadzieję, że "zmiany w funkcjonowaniu klubu" nie będą polegały na ściągnięciu do Jasła kupy pseudo gwiazdorów, którzy zajmą miejsce w składzie młodym i zdolnym wychowankom  o których Czarni w ostatnim czasie tak zabiegali, którzy będą mieli w dupie kibiców, a najważniejszy dla nich będzie przelew na konto (Jasło, Krosno znacie to?),

Z niecierpliwością i ciekawością czekam na kolejne informacje z obozu Czarnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz