setTimeout(“ga(‘send’, ‘event’, ‘read’, ‘20 seconds’)”,20000);

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE W OSTATNIM TYGODNIU

poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Strzelają aż miło, czyli świetnie zapowiadający się sezon w ligach krośnieńskich

Co jest kwintesencją futbolu? Oczywiście gole. Nikt (no, może prawie nikt) nie wychodzi na mecz, aby bezbramkowo zremisować. To bramki najbardziej cieszą kibiców, to one są ozdobą każdego spotkania. Obojętnie, czy strzela się je prawą, czy lewą nogą, głową, piętą, z rzutu karnego, wolnego, rożnego - każda cieszy tak samo. Mocno wzięli to do siebie piłkarze w ligach okręgu krośnieńskiego, bo od początku sezonu strzelają jak natchnieni!


Dwucyfrówka co kolejkę

Mimo, iż w naszych B klasach rozegrano dopiero dwie kolejki, to już padło w nich kilka dwucyfrówek. W niedzielę 1:10 rezerwy Victorii Pakoszówka uległy Płowcom/Stróże Małe, a w pierwszej serii gier takie kosmiczne wyniki padły w meczach Dydnia - Górki 0:14 i Miejsce Piastowe - Jasienica Rosielna 0:10.

Mega średnia

Poniżej prezentuję średnią gola na mecz w poszczególnych ligach:

okręgówka 

3 gole/mecz

A klasa

I grupa - 4,1 gola/mecz
II grupa - 3,8 gola/mecz
III grupa - 3,6 gola/mecz

B klasa

I grupa - 4,1 gola/mecz
II grupa - 5,5 gola/mecz
III grupa - 5,9 gola/mecz
IV grupa - 4,0 gole/mecz
V grupa - 5,7 gola/mecz
VI grupa - 3,4 gola/mecz

Jak wynika z powyższego najwięcej strzelają w B klasie, najmniej goli pada w okręgówce. Jak dotąd najbardziej na przeciwnikach używają sobie Górki, które zaaplikowały rywalom 17 goli, Cosmos Nowotaniec, którego piłkarze znaleźli drogę do bramki przeciwnika 14 razy i Płowce/Stróże Małe, które cieszyły się z goli dwunastokrotnie.

1 komentarz: